MENU
NAMA JAWATAN ALAMAT EMEL ONCC
JABATAN TEKNOLOGI MAKLUMAT
En. Mohamad Fadzli Bin Muhamad Saleh Pengarah Teknologi Maklumat fadzli@mpjasin.gov.my 2244
En. Zamzul Hizam Bin Abu Hassan Pen. Peg. Teknologi Maklumat Kanan zam@mpjasin.gov.my 2238
Cik Siti Zubaidah Binti Ahmad Pen. Peg. Teknologi Maklumat siti@mpjasin.gov.my 2234
Pn. Nurul Emieza Binti Mohd Sajali Pen. Peg. Teknologi Maklumat emieza@mpjasin.gov.my 2234
JABATAN KAWALAN BANGUNAN
Ir. Mohammad Hiriddin Bin Hisham Pengarah Kawalan Bangunan hiriddin@mpjasin.gov.my 2212
En. Samsul Bahri Bin Alias Pen. Jurutera Kanan samsul@mpjasin.gov.my 2232
En. Mahdhar Bin Mohd Nor Pen. Jurutera mahdhar@mpjasin.gov.my 2233
Pn. Adiela binti Samsir Pen. Pegawai Seni Bina  adiela@mpjasin.gov.my 2233
En. Mohd Afandi Bin Yusof Pen. Jurutera afandi@mpjasin.gov.my 2233
En. Muhammad Arif Bin Mohd Saleh Pen. Pegawai Seni Bina  arif@mpjasin.gov.my 2233
Kemaskini Terakhir: Jumaat, 29 Mei 2020 - 10:34am