MENU
NAMA JAWATAN ALAMAT EMEL ONCC
JABATAN LANDSKAP & PERKHIDMATAN BANDAR
LAr. Hj. Khamaluddin Bin Othman Pengarah Landskap & Perkhidmatan Bandar khamaludin@mpjasin.gov.my 2205
Pn. Fauziah Jahimin Pen. Peg. Kesihatan Persekitaran Kanan fauziah@mpjasin.gov.my 2220
En. Norhisham Bin Musa Pen. Arkitek Landskap rosman@mpjasin.gov.my 2221
En. Rosman Bin Sapornit Pen. Pegawai Pertanian rosman@mpjasin.gov.my 2221
En. Mohamad Fahrurrazi Bin Saad Pen. Peg. Kesihatan Persekitaran fahrurrazi@mpjasin.gov.my 2221
JABATAN KAWALAN PERNIAGAAN
Pn. Juairiah Binti Suleiman Pengarah Kawalan Perniagaan juairiah@mpjasin.gov.my 2209
En. Nizamuddin Bin Osman Pen. Peg. Kesihatan Persekitaran nizamuddin@mpjasin.gov.my 2227
Pn. Noor Imani Bin Mohd Yusoff Pen. Peg. Kesihatan Persekitaran noorimani@mpjasin.gov.my 2228
Cik Nur Syuhadah Binti Azman Pen. Peg. Kesihatan Persekitaran nor_syuhadah@mpjasin.gov.my 2228
JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTA
Sr. Mohd Azzad Izzudien Bin Abu Bakar Pengarah Penilaian dan Pengurusan Harta azzad@mpjasin.gov.my 2210
Pn. Roslina Binti Md Nor Pen. Pegawai Penilaian Kanan roslina@mpjasin.gov.my 2226
Pn. Izzah Atira Binti Dolmat Pen. Pegawai Penilaian izzah@mpjasin.gov.my 2229
Kemaskini Terakhir: Jumaat, 29 Mei 2020 - 10:34am