MENU
NAMA JAWATAN ALAMAT EMEL ONCC
JABATAN KEJURUTERAAN
Tn. Hj. Zainuddin Bin Samad Pengarah Kejuruteraan zainuddin@mpjasin.gov.my 2203
Pn. Siti Aisha Binti Ismail Pen. Juruukur Bahan Kanan sitiaisha@mpjasin.gov.my 2230
En. Kamaruszaman Bin Rus Pe. Pegawai Seni Bina kamaruszaman@mpjasin.gov.myNAMA 2231
Pn. Nordiana Binti Ab. Kadil Pen. Pegawai seni bina nordiana@mpjasin.gov.my 2231
Pn. Nor Elinatasya Binti Ramli Pen. jurutera nor_elinatasya@mpjasin.gov.my 2231
En. Hairi Izam Shah Bin Shahjan Pen. Jurutera hairi@mpjasin.gov.my 2231
Pn. Nor Haslindah Binti Zainodin Pen. Jurutera nor_haslindah@mpjasin.gov.my 2231
En. Mohd Shahrir Bin Ismail Pen. Jurutera shahrir@mpjasin.gov.my 2231
Mohamad Naim Bin Mohamad Daud Pen. Jurutera naim@mpjasin.gov.my 2231
JABATAN PERANCANG BANDAR DAN DESA
Cik Shamsidah Binti Ismail Pengarah Perancang Bandar shamsidah@mpjasin.gov.my 2236
En. Abdul Hafidh Bin Saleman Peg. Perancang Bandar & Desa hafidh@mpjasin.gov.my 2243
Pn. Nuraini Binti Mohd Dalif Pen. Jurutera Kanan nuraini@mpjasin.gov.my 2237
En. Norshahril Bin Saad Pen. Jurutera shahril@mpjasin.gov.my 2237
En. Luqman Nulhaqim Bin Muhamad Pen. Peg. Perancang Bandar & Desa luqman@mpjasin.gov.my 2237
En. Nazrin Almanzo bin Muhammad Rizal Pen. Peg. Perancang Bandar & Desa nazrin@mpjasin.gov.my 2237
Kemaskini Terakhir: Jumaat, 29 Mei 2020 - 10:34am